04 Mart 2024 Pazartesi

Mustafa Kemal Atatürk

03.05.2023 Aydın Vergi Dairesi Başkanı Serdar Şahin, 7440 Sayılı Yapılandırma Kanunu Hakkında Aydın Ticaret Borsası’nı Bilgilendirdi

03.05.2023 Aydın Vergi Dairesi Başkanı Serdar Şahin, 7440 Sayılı Yapılandırma Kanunu Hakkında Aydın Ticaret Borsası’nı Bilgilendirdi

Aydın Vergi Dairesi Başkanı Sayın Serdar Şahin ve beraberindeki heyet, Aydın Ticaret Borsası’na ziyarette bulundu. Aydın Vergi Dairesi Başkanı Serdar Şahin ve beraberindeki heyeti, Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, Meclis Başkan Yardımcısı Rıza Uyar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen, Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Can ve Meclis Üyesi Ahmet Şenel karşıladı.

Aydın Ticaret Borsası üyelerinin de katılım sağladığı 7440 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile  Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda; 7440 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile  Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun’daki düzenlemeler ve hükümler hakkında Aydın Vergi Dairesi Başkanı Serdar Şahin bilgilendirmede bulundu. 

Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, Aydın Vergi Dairesi Başkanı Serdar Şahin ve beraberindeki heyetin ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduklarını belirtti. Erdel, 7440 sayılı Yapılandırma kanununun detayları konusunda da Aydın Ticaret Borsası üyelerini bilgilendirdikleri dile getirdi.

TÜRİB
TOBB
Rekabet Kurumu
Ticaret Bakanlığı
Tarım ve Orman Bakanlığı