22 Haziran 2024 Cumartesi

Mustafa Kemal Atatürk

16.11.2022 Aydın Ticaret Borsası Yönetimi, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay'a İade-i Ziyarette Bulundu

16.11.2022 Aydın Ticaret Borsası Yönetimi, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay'a İade-i Ziyarette Bulundu

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Meclis Başkanı A. Bahri Erdel ve beraberindeki heyet Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay' ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur ile birlikte Meclis Başkanı A. Bahri Erdel, Meclis Başkan Yrd. Ali Rıza Uyar, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Cengiz Ülgen, Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Can, Meclis Üyeleri Mustafa Akdam, Ahmet Şenel, Mehmet Ali Avcu,  Mehmet Akkan ile Genel Sekreter Neslihan Duymaz yer aldı.

Gerçekleşen nezaket ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Aydın 'ın marka şehir olması adına sivil toplum kuruluşlarının sunacak olduğu projelere destek olmaya hazır olduklarını belirtti.

Ziyaretin oldukça verimli geçtiğini ifade eden Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur,  ilimizin tarımsal üretiminden itibaren tarımsal ürünün katma değerini yükseltecek tesislerinin yapılması gerektiğini, bu konuda da Aydın Ticaret Borsası olarak önemli atılımlarda bulunduklarını ifade ederek kurumlar arası işbirliğinin önemine dikkat çekti. Çondur, Aydın Ticaret Borsa’nın çalışmaları hakkında Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’a bilgilendirmede bulundu.

Efeler Belediye Başkanı M.Fatih Atay, Aydın için bugüne kadar yapılan hizmetlerde emeği geçen Aydın Ticaret Borsası yönetimine teşekkür ederek, Aydın ‘ın gelişmesi için bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

Ziyaretin ardından Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’a, Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur tarafından Aydın’ın yöresel ürünleri takdim edildi.

TÜRİB
TOBB
Rekabet Kurumu
Ticaret Bakanlığı
Tarım ve Orman Bakanlığı