02 Aralık 2023 Cumartesi

Mustafa Kemal Atatürk

19.09.2023 Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, 19 Eylül Gaziler Günü Töreni’ne Katılım Sağladı

19.09.2023 Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, 19 Eylül Gaziler Günü Töreni’ne Katılım Sağladı

Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, T.C. Aydın Valiliği tarafından düzenlenen 19 Eylül Gaziler Günü Töreni’ne katılım sağladı.

T.C. Aydın Valiliği önünde düzenlenen tören kapsamında Atatürk Anıtı’na Aydın Valiliği, Garnizon Komutanlığı, Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Aydın Şehit Aileleri ve Malul Gaziler Dayanışma Derneği Başkanlığı çelenk sundu. Saygı Duruşu, İstiklal Marşı'nın okunması ve günün önem ve anlamını belirten konuşmanın yapılması ile program sona erdi.

Aydın Ticaret Borsası’nı temsilen 19 Eylül Gaziler Günü programına iştirak eden Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, “Şanlı tarihi boyunca, tüm zorluklara karşı hür yaşamayı, bağımsızlık ve istiklalini canı pahasına korumayı ilke edinen aziz milletimiz, bu uğurda şehit ve gazi olmayı büyük bir onur ve gurur kaynağı saymış, bu fedakârlığın karşılığında girdiği her mücadeleden zaferle taçlandırmıştır. 19 Eylül'ün yurdumuzun her yerinde 'Gaziler Günü' olarak kutlanması, kahraman şehitlerimize, gazilerimize karşı vefa borcumuzu bir nebze de olsa sunma imkânı vermiştir. Bu vesileyle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere devletimizin ve milletimizin bekasını her şeyden üstün tutan aziz şehitlerimizi sonsuz rahmet ve kahraman gazilerimizi minnetle anıyor, tüm gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum” dedi.

TÜRİB
TOBB
Rekabet Kurumu
Ticaret Bakanlığı
Tarım ve Orman Bakanlığı