04 Mart 2024 Pazartesi

Mustafa Kemal Atatürk

22.11.2022 Aydın Ticaret Borsası Yönetimi, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’e Nezaket Ziyaretinde Bulundu

22.11.2022 Aydın Ticaret Borsası Yönetimi, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’e Nezaket Ziyaretinde Bulundu

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Meclis Başkanı A.Bahri Erdel ve beraberindeki heyet, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’i makamında ziyaret etti.

Aydın Ticaret Borsası seçimlerinde güven tazeleyerek yeni hizmet döneminde de Aydın ili ve Ege Bölgesi’nin tanıtımında özverili çalışmalarına devam edeceklerini ifade eden Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, gerçekleşen ziyarette İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’i Aydın Ticaret Borsası’nın mevcut çalışmaları hakkında bilgilendirdi. Ziyaret sırasında Aydın ili ve Ege Bölgesi’ndeki tarımsal üretimin mevcut durumu ile lisanslı depoculuk faaliyetleri hakkında karşılıklı istişarelerde bulunuldu.

Aydın Ticaret Borsası’nın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger,  gerçekleştirilen seçimle güven tazeleyen Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur ile yönetimini tebrik ederek Aydın Ticaret Borsası’nın geniş vizyonuyla Aydın ili ve bölge ekonomisi için daima güzel projelere imza atacaklarına inancının tam olduğunu belirtti.

Ziyaretin sonunda İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’e Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur tarafından Aydın’ın yöresel ürünleri takdim edildi.

TÜRİB
TOBB
Rekabet Kurumu
Ticaret Bakanlığı
Tarım ve Orman Bakanlığı