24 Nisan 2024 Çarşamba

Mustafa Kemal Atatürk

26.03.2024 T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Daire Başkanlığı’ndan Aydın Ticaret Borsası’na Ziyaret

26.03.2024 T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Daire Başkanlığı’ndan Aydın Ticaret Borsası’na Ziyaret

T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Daire Başkanı Nuri Eranıl, Gelir idaresi Grup Başkanları Fatih Paykal ve Şahin Engin Uysal, Aydın Vergi Dairesi Başkanı Serdar Şahin, Aydın Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.  Gelir İdaresi Daire Başkanı Nuri Ernaıl ve beraberindeki heyeti; Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, Meclis Başkan Yardımcıları Ali Çevik ve Rıza Uyar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen, Yönetim Kurulu Üyeleri Kazım Günaydın ve Cihan Can karşıladı.

Gerçekleşen ziyarette Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Aydın Ticaret Borsası’nın çalışmaları, üye profili ve üyelerinin faaliyet alanları konusunda Gelir İdaresi Daire Başkanı Nur Eranıl ve beraberindeki heyete bilgilendirmede bulundu. Çondur, KDV beyannameleri konusunda üyelerinden gelen talep ve önerileri Gelir İdaresi Daire Başkanı Nuri Eranıl ile paylaştı.

Eranıl, Aydın Ticaret Borsası tarafından iletilen taleplerin takibinde olacaklarını belirterek Gelir İdaresi Daire Başkanlığı tarafından yapılan çalışmalar konusunda Aydın Ticaret Borsası heyetini bilgilendirdi.

TÜRİB
TOBB
Rekabet Kurumu
Ticaret Bakanlığı
Tarım ve Orman Bakanlığı