19 Mayıs 2024 Pazar

Mustafa Kemal Atatürk

27.04.2024 Aydın Ticaret Borsası’nda İletişim Sanatı Eğitimi Gerçekleştirildi

27.04.2024 Aydın Ticaret Borsası’nda İletişim Sanatı Eğitimi Gerçekleştirildi

Aydın Ticaret Borsası, 2024 yılı eğitim programı kapsamında; Eğitmen Dilek Selçuk koordinatörlüğünde "İletişim Sanatı" konulu eğitim gerçekleştirdi.

Aydın Ticaret Borsası personeli ve üyelerinin katılım sağladığı eğitimde, Eğitmen Dilek Selçuk, iletişim türleri, insan ilişkileri açısından eğitimin önemi, sözsüz iletişim, başarılı iletişimin sırları, iletişim kurmanın önemi ve empati gibi etkili iletişim becerileri konularında bilgilendirmede bulundu. İnteraktif olarak gerçekleşen eğitimde; kaliteli bir iletişim için uyulması gereken kurallar uygulamalı ve eğitim oyunları ile katılımcılara aktarıldı. İletişim Sanatı eğitiminde Eğitmen Dilek Selçuk, profesyonel iletişim becerisi kazanmanın püf noktaları, kendini tanıma, davranışlarının farkına varma noktalarında katılımcılara kazanımlar konusunda bilgilendirdi.

Aydın Ticaret Borsası’nın üyelerinden gelen talepler doğrultusunda eğitimleri gerçekleştirdiklerini ifade eden Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, İletişim Sanatı konulu eğitime katılım sağlayan katılımcılara ve değerli bilgileriyle eğitime katkı sunan Eğitmen Dilek Selçuk’a,  teşekkürlerini iletti.

TÜRİB
TOBB
Rekabet Kurumu
Ticaret Bakanlığı
Tarım ve Orman Bakanlığı