03 Ekim 2023 Salı

Mustafa Kemal Atatürk

29.06.2022 Aydın Gazeteciler Cemiyeti, Aydın Ticaret Borsası’nı Ziyaret Etti

29.06.2022 Aydın Gazeteciler Cemiyeti, Aydın Ticaret Borsası’nı Ziyaret Etti

Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ferdi Uzun ve yönetim kurulu üyeleri Aydın Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, Meclis Başkan Yardımcısı Rıza Uyar, Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen ile bir araya gelen Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ferdi Uzun ve beraberindeki heyet; Aydın Gazeteciler Cemiyeti’nin faaliyetleri hakkında Aydın Ticaret Borsası yönetimine  bilgilendirmede bulundu.

Gerçekleşen ziyarette Aydın Ticaret Borsası’nın mevcut faaliyetleri ile gündeme dair konular hakkında karşılıklı istişarelerde bulunuldu.  Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur,  Aydın Ticaret Borsası’nın faaliyetlerinin basında yer almasının oldukça önem arz ettiğini belirterek üyelerin talep ve beklentilerini yetkili mercilere duyurulabilmesi noktasında basının her zaman Aydın Ticaret Borsası’nın yanında olduğunu ifade etti. Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ferdi Uzun ve yönetim kurulu üyelerinin gerçekleştirmiş oldukları ziyaretten dolayı memnuniyet duyduklarını belirtti.  

Ziyaretin sonunda Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ferdi Uzun’a,  Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur tarafından plaket, Meclis Başkanı A.Bahri Erdel tarafından ise Aydın İnciri takdim edildi.

 

TÜRİB
TOBB
Rekabet Kurumu
Ticaret Bakanlığı
Tarım ve Orman Bakanlığı