25 Mayıs 2024 Cumartesi

Mustafa Kemal Atatürk

30.08.2023 Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, 30 Ağustos Zafer Bayramı Töreni’ne Katılım Sağladı

30.08.2023 Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, 30 Ağustos Zafer Bayramı Töreni’ne Katılım Sağladı

Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel,  30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla T.C. Aydın Valiliği tarafından düzenlenen kutlama törenine katılım sağladı.

30 Ağustos Zaferinin 101. yıl dönümü, Aydın’da düzenlenen törenle kutlandı. T.C. Aydın Valiliği koordinasyonunda düzenlenen programda,  Aydın Valisi Yakup Canbolat, Garnizon Komutanı Albay Hakkı Haktan Armağan ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Atatürk Büstü’ne çelenk bıraktı. Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti.

Tarihimizin önemli dönüm noktalarından birisi olan ve her safhası eşsiz kahramanlık destanlarıyla dolu Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi, ulusumuzun tarihine yön veren önemli savaşlardan birisi olduğunu nihayetinde 30 Ağustos Zaferi ile milletimizin bağımsız ve özgür yaşama iradesi tüm dünyaya gösterildiğini ifade eden Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel,” Bu duygu ve düşüncelerle, tarihi şanlı zaferlerle dolu aziz milletimizin yeniden doğuşunu müjdeleyen ve Cumhuriyetimize hayat veren büyük zaferin 101. yıl dönümünü kutluyor; Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Kurtuluş Savaşımızın bütün kahramanları başta olmak üzere, canları ve kanlarıyla bu toprakları vatan yapan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyor; Aziz Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

TÜRİB
TOBB
Rekabet Kurumu
Ticaret Bakanlığı
Tarım ve Orman Bakanlığı