17 Eylül 2021 Cuma

Mustafa Kemal Atatürk

Aydın İl Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Ökdem, Aydın Ticaret Borsası’nı Ziyaret Etti

Aydın İl Tarım ve Orman Müdürü  Ahmet Ökdem, Aydın Ticaret Borsası’nı  Ziyaret Etti

Aydın İl Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Ökdem, Aydın Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Aydın Ticaret Borsası’na gerçekleştirmiş olduğu ziyarette Aydın İl Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Ökdem’i, Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur ile Genel Sekreter Neslihan Duymaz karşıladı.

Aydın İl Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Ökdem’in Aydın Ticaret Borsası’na gerçekleştirmiş olduğu ziyarette Aydın ilinin tarımsal ekonomisi ve güncel konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Aydın ili tarımsal faaliyetlerinin mevcut durumu ve üretim sezonunun görüşüldüğü ziyarette, Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Aydın’ın tarımsal üretim ve tarıma dayalı sanayi alanında kalkınmasına katkı sağlamak adına Aydın Ticaret Borsası olarak özverili bir çalışma sergilediklerin dile getirdi. Çondur, ilimiz ile bütünleşen tarımsal ürünlerin tanıtımı noktasında da önemli çalışmalarda bulunduklarını ifade etti.

Aydın İl Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Ökdem’in Aydın Ticaret Borsası’na gerçekleştirmiş oldukları ziyaretten dolayı memnuniyet duyduklarını dile getiren Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, ilimizin kalkınması ve markalaşması adına kamu kurum ve kuruluşları ile işbirliği içerisinde çalışılmasının önemli olduğunu ifade ederek ortak çalışma alanlarında her konuda fikir alışverişinde bulunmaya hazır olduklarını belirtti.

Ticaret Bakanlık
TÜRİB
TOBB
Rekabet Kurumu
Ticaret Bakanlığı
Tarım ve Orman Bakanlığı