03 Ekim 2023 Salı

Mustafa Kemal Atatürk

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Tabiatın sunmuş olduğu zenginlikleriyle Aydın; ürün çeşitliliği ve bu ürünlerin doğru zamanda değerlendirilmesi açısından ulusal ve uluslararası pazarlarda kendisini kanıtlamıştır.

Borsaların temel güvenilirliğinden hiçbir zaman taviz vermeyen, sürdürülebilir ve yenilikçi çalışma anlayışı ile hareket eden Aydın Ticaret Borsası ise gelişen teknoloji ile birlikte hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

Üyelerin aktif katılımını önemseyen bir kuruluş olan borsamız, daima çeşitli kurum ile işbirliği içerisinde olup bunun sonucunda oluşan fikirlere değer vermiştir.

Aydın Ticaret Borsası, bölgemiz sınırlarında yer alan ürünlerin bölgesel, ulusal ve uluslararası ticaretinin gelişmesine katkı sağlayarak farklı sektörlerde faaliyet gösteren üyelerimizin pazardaki yerini arttırmayı misyon edinmektedir.

Bu doğrultuda ilimizde yetiştirilen tarımsal ürünlerin hijyenik koşullarda saklanması ve düzenli bir şekilde piyasada varlığını göstermesi doğrultusunda planlanan Aydın Soğuk Hava Depoculuk A.Ş. ticari anlamda önemli katkılar sunacaktır.

Biz, Aydın Ticaret Borsası olarak sorumluluğumuzun farkındayız. Bu sebeple göreve geldiğimiz ilk günkü heyecanla çalışmaya, gelişen teknolojiyle birlikte maksimum düzeyde fayda ve memnuniyet sağlamaya devam edeceğiz.

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı
Fevzi Çondur

TÜRİB
TOBB
Rekabet Kurumu
Ticaret Bakanlığı
Tarım ve Orman Bakanlığı