03 Ekim 2023 Salı

Mustafa Kemal Atatürk

07.06.2023 Aydın Ticaret Borsası’ndan Aydın Milletvekillerine “Hayırlı Olsun” Ziyareti

07.06.2023 Aydın Ticaret Borsası’ndan Aydın Milletvekillerine “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Meclis Başkanı A.Bahri Erdel ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen, 28.Dönem Aydın Milletvekilleri’ni TBMM’de ziyaret etti.

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Meclis Başkanı A.Bahri Erdel ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen, 28.Dönem Milletvekilliği seçimlerinde  Aydın Milletvekili olarak seçilen Mustafa Savaş ve Av. Ömer Özmen’i Gazi Meclisi’mizde ziyaret ederek, görevlerinde muvaffakiyetler diledi.

Gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyet duyduklarını ifade eden Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş ve Av. Ömer Özmen,  Aydın Ticaret Borsası heyetine teşekkür ederek Aydın’ın çözüm bekleyen sorunlarının TBMM’de dile getirilmesi ve çözüme kavuşturulması noktasında, üstün bir gayretle çalışmalarına devam edeceklerini vurguladı.

Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur,” Türkiye Büyük Millet Meclisi’ mizde ilimizi bu dönem temsil edecek olan Aydın Milletvekillerimiz Sayın Mustafa Savaş ve Sayın Av. Ömer Özmen’i makamlarında ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledik. Oldukça verimli geçen ziyaretimizde, Borsamızın projeleri ile Aydın’ımızın büyümesi ve gelişmesi üzerine fikirlerimizi paylaşarak istişarelerde bulunduk” dedi.

Aydın Ticaret Borsası’nın kentimize değer katan önemli bir kurum olduğunu ifade eden Çondur, “Sayın milletvekillerimizin şehrimizin yanı sıra üyelerimizin taleplerine ve sorunlarına çözüm üreterek, meclisimizde bizleri temsil edeceğine inanıyoruz.  Bundan sonraki süreçte hep birlikte şehrimiz için her türlü konuda, fikir birliği içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Seçimlerin ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz ”dedi.

TÜRİB
TOBB
Rekabet Kurumu
Ticaret Bakanlığı
Tarım ve Orman Bakanlığı