07 Temmuz 2022 Perşembe

Mustafa Kemal Atatürk

09.06.2022 Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen, ADÜ Ziraat Fakültesi Mezuniyet Töreni’ne Katılım Sağladı

09.06.2022 Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen,  ADÜ Ziraat Fakültesi Mezuniyet Töreni’ne Katılım Sağladı

Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi 2021-2022 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni’ne katılım sağladı.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi 2021-2022 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni’ne Koçarlı Kaymakamı Ersin Tepeli, Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, ADÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Aydın ve Prof. Dr. Cumali Öksüz, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Gençsoylu, fakülte dekanları, oda başkanları kurum, kurum temsilcileri, akademik ve idari personel ile öğrenciler ve aileleri iştirak etti.

Törene katılım sağlayan Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel,” Aydınlık geleceğimizin mimarı gençlerimiz bizim için her zaman özeldir. Gelişen teknolojinin, bilimin, tam ortasında ilkeli, dürüst, güvenilir birer birey olarak mesleklerini icra edeceklerine inanıyor ve hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

 Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, 2021-2022 Akademik Yılı Ziraat Fakültesi’nde başarı gösteren öğrenciye başarı belgesi verdi.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi 2021-2022 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni, meslek yemini ve öğrencilerin keplerini atmasıyla son buldu.

Ticaret Bakanlık
TÜRİB
TOBB
Rekabet Kurumu
Ticaret Bakanlığı
Tarım ve Orman Bakanlığı