12 Temmuz 2024 Cuma

Mustafa Kemal Atatürk

14.06.2024 Aydın Ticaret Borsası’nda Kurban Bayramı Kutlandı

14.06.2024 Aydın Ticaret Borsası’nda Kurban Bayramı Kutlandı

Aydın Ticaret Borsası, Kurban Bayramı vesilesiyle Aydın Ticaret Borsası, AYTB Aydın Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. ve ATB Aydın Soğuk Hava Depoculuk A.Ş. çalışanlarıyla bayramlaşma töreni gerçekleştirdi.

Bayramların sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma gibi değerleri canlandırdığını vurgulayan Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A. Bahri Erdel, bu özel günlerin geçmiş ile gelecek arasında güçlü bağlar kurduğunu belirtti. Başkan Erdel, "Milletimizin manevi değerlerini ve sosyal yardımlaşma geleneğini en güzel şekilde yansıtan dini bayramlarımız, toplumda sevgi, saygı, yardımlaşma ve hoşgörü duygularını pekiştirerek birlik ve beraberliği güçlendirir. Bu vesileyle Kurban Bayramı’nın ülkemize ve İslam âlemine huzur ve barış getirmesini temenni ediyor, Aydınlı hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramı’nı kutluyorum," dedi.

Kurban Bayramı’nın paylaşma ve yardımlaşmanın en güzel örneklerini sunduğunu ifade eden Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur ise, "Bu değerli günlerde, dini ve milli duyguların yoğun olarak yaşandığı zamanlarda, sahip olduğumuz güzellikleri paylaşmayı ve kardeşçe kucaklaşmayı ihmal etmemeliyiz. Bu duygularla Kurban Bayramı’nın ülkemize, Aydınlı hemşehrilerimize ve tüm İslam âlemine barış, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diliyor, tüm İslam âleminin bayramını kutluyorum," şeklinde konuştu.

TÜRİB
TOBB
Rekabet Kurumu
Ticaret Bakanlığı
Tarım ve Orman Bakanlığı