09 Aralık 2021 Perşembe

Mustafa Kemal Atatürk

18.03.2021 Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 106. Yıl dönümü Dolayısıyla Düzenlenen Anma Programı’na Katıldı

18.03.2021 Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 106. Yıl dönümü Dolayısıyla Düzenlenen Anma Programı’na Katıldı

 Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 106. yıl dönümü dolayısıyla Aydın Valiliği’nde düzenlenen törene katıldı.

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nde, Aydın Valiliği önünde düzenlenen törene Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel katılım sağladı. 

18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 106. yıl dönümü sebebiyle Aydın Valiliği önünde gerçekleşen tören, çelenklerin sunulması ile başladı. Çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu.

18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 106. yıl dönümü dolayısıyla açıklamada bulunan Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, “Dünya tarihinde emsali görülmemiş bir zafer olan Çanakkale Zaferi, milli mücadele uğruna bu topraklarda can vermiş olan kahraman şehitlerimizin cesaret ve azminin şanlı destanıdır. Bir ulusun yokluk, açlık, imkânsızlıklar içerisinde vatan sevdasıyla tek yürek olduğu kahramanlık mücadelesi olan Çanakkale Zaferi,  tüm dünyaya örnek gösterilen bir zaferdir. Bizlere düşen yegane görev,  atalarımızın emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti ni sonsuza kadar yaşatarak, bölünmez bütünlüğümüzü, birlik ve beraberliğimizi korumak, milli değerlerimize sahip çıkarak, bizden sonraki nesillere aktarmak olacaktır. Bu duygu ve temennilerle zaferimizin 106.yıl dönümünde 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’müzü kutluyor.  Bu eşsiz vatanımızı bizlere emanet eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz ”dedi.

Ticaret Bakanlık
TÜRİB
TOBB
Rekabet Kurumu
Ticaret Bakanlığı
Tarım ve Orman Bakanlığı