22 Haziran 2024 Cumartesi

Mustafa Kemal Atatürk

18.05.2023 Türk-Alman Konferansı: Depremden Etkilenen Bölgelerde İş Dünyasının Yeniden Güçlendirilmesinde Avrupa Özel Sektörünün Rolü Hk.

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından iletilen ilgili yazıda;Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Alman Ticaret ve Sanayi Odaları (DIHK) organizasyonunda, Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası ile Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde  “Türk-Alman Konferansı: Depremden Etkilenen Bölgelerde İş Dünyasının Yeniden Güçlendirilmesinde Avrupa Özel Sektörünün Rolü” konferansının gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

Konferansın, 13 Temmuz 2023 Perşembe günü, 10:00-14:00 saatleri arasında Berlin’de, Alman Ekonomi Evinde (Adres: Breite Straße 29, 10178 Berlin) düzenlenmesinin planlandığı ifade edilmektedir.

Konferansın amacının, Türkiye’de depremden etkilenen bölgelerdeki iş dünyası ile Avrupa özel sektörünü bir araya getirerek, iş hayatının yeniden canlandırılması ve istihdam fırsatlarının oluşturulması için potansiyel ortak iş fırsatlarının tartışılması olduğu belirtilmektedir.

Konferans Programının kayıt dahil lojistik ayrıntılarla bilahare iletileceği bildirilmektedir.

Konuya ilişkin detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

Saygılarımızla, 

TÜRİB
TOBB
Rekabet Kurumu
Ticaret Bakanlığı
Tarım ve Orman Bakanlığı