11 Haziran 2023 Pazar

Mustafa Kemal Atatürk

22.04.2022 Aydın Ticaret Borsası ve Söke Ticaret Borsası’ndan İzmir Valisi Sayın Yavuz Selim Köşger’e Anlamlı Ziyaret

22.04.2022 Aydın Ticaret Borsası ve Söke Ticaret Borsası’ndan İzmir Valisi Sayın Yavuz Selim Köşger’e Anlamlı Ziyaret

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen ve Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı A.Nejat Sağel, İzmir Valisi Sayın Yavuz Selim Köşger’i makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen ve Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı A.Nejat Sağel, İzmir Valisi Sayın Yavuz Selim Köşger’e borsaların mevcut çalışmaları ve ileriye dönük projeleri konusunda bilgilendirmede bulundu.

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen, Aydın ilinin ve bölge ekonomisinin kalkınmasına yönelik Aydın ili Oda/Borsaları olarak özverili bir çalışma sergilediklerini ifade ederek ülkemize  yatırım, üretim ve ihracat yapmak, katma değer yaratmak, büyümek ve istihdam sağlamak adına ortak projelerde yer almaya her zaman hazır olduklarını belirtti.

Aydın Ticaret Borsası, Söke Ticaret Borsası ve İzmir Ticaret Borsası ortaklığında kurulmuş olan Büyük Menderes Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.’nin mevcut durumu hakkında İzmir Valisi Sayın Yavuz Selim Köşger’e bilgilendirme yapılarak karşılıklı istişarelerde bulunuldu.

Ticaret Bakanlık
TÜRİB
TOBB
Rekabet Kurumu
Ticaret Bakanlığı
Tarım ve Orman Bakanlığı