23 Mayıs 2022 Pazartesi

Mustafa Kemal Atatürk

23.04.2022 Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Töreni’ne Katılım Sağladı

23.04.2022 Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Töreni’ne Katılım Sağladı

Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A. Bahri Erdel, T.C. Aydın Valiliği tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 102. yıl dönümü ve Cumhuriyetimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen kutlama programına katılım sağladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında T.C.  Aydın Valiliği önündeki Atatürk Anıtına Çelenk Koyma töreni ile başlayan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı,  günün anlam ve önemine dair konuşma ve etkinlikler ile devam etti.

Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel,  “ Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun ve milli egemenliğimizin ilan edilişinin 102. yıl dönümünü büyük bir onur ve coşkuyla kutlamanın sevinci içerisindeyiz.   Türk milletinin iradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışı ile Türk milletinin kendi geleceği belirlenmiş ve Türk Milleti için bir dönüm noktası olmuştur. Aynı zamanda Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bu önemli günü geleceğin teminatı olan çocuklarımıza armağan etmiştir. Bu duygu ve düşünceler ile ülkemizin bölünmez bütünlüğünü muhafaza ederek, şanlı bayrağımızı ebediyen dalgalandıracak olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını ve TBMM’nin kuruluş yıl dönümünü kutluyor, başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere aziz şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum “dedi.

Ticaret Bakanlık
TÜRİB
TOBB
Rekabet Kurumu
Ticaret Bakanlığı
Tarım ve Orman Bakanlığı