10 Ağustos 2022 Çarşamba

Mustafa Kemal Atatürk

23.06.2022 Aydın Ticaret Borsası Yönetimi, T.C. Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakcı’ nın Teşrifleri ile Gerçekleşen “İl İl AB Buluşmaları 8: Aydın” Etkinlikleri Programı’na Katılım Sağladı

23.06.2022 Aydın Ticaret Borsası Yönetimi,  T.C. Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakcı’ nın Teşrifleri ile Gerçekleşen “İl İl AB Buluşmaları 8: Aydın” Etkinlikleri Programı’na Katılım Sağladı

Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel,  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen, Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Günaydın ve Meclis Üyesi Ali Çevik,   T.C.  Aydın Valiliği ev sahipliğinde T.C. Dışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Sayın Faruk Kaymakcı’nın teşrifleri ile düzenlenen “İl İl AB Buluşmaları 8: Aydın” etkinliğine katılım sağladı.

Yerel temsilciler ile AB üyelik süreci ve işbirliği fırsatlarına dair danışma ve değerlendirmelerin yapıldığı “İl İl AB Buluşmaları 8: Aydın” etkinliklerinde AB Tarım ve Uyum Politikaları, Yeşil Mutabakat ve AB katılım sürecinde Türk Tarımı hakkında karşılıklı istişarelerde bulunuldu.  Borsamız Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen, Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Günaydın ve Meclis Üyesi Ali Çevik, T.C. Dışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Sayın Faruk Kaymakcı’ ya ilimiz ve ülkemiz tarımı ile tarımsal ürünlerin ihracat süreci hakkında bilgilendirmede bulundu.

Gerçekleşen ziyarette T.C. Dışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Sayın Faruk Kaymakcı’ya AB tescilli Aydın Kestanesi ve Aydın İnciri takdim edildi.

Ticaret Bakanlık
TÜRİB
TOBB
Rekabet Kurumu
Ticaret Bakanlığı
Tarım ve Orman Bakanlığı